Szanowni Rodzice i Drogie Dzieci!

Serdecznie witamy w Domowym Przedszkolu

Dom Rodzinny jest miejscem, w którym dziecko czuje się bezpiecznie. Jest w nim otoczony wsparciem bliskich mu osób.

Nasze Przedszkole dąży do stworzenia domowej atmosfery, tak aby Państwa Maluch czuł się w nim swobodnie. Pragniemy, by czas spędzony u nas był kolorowym i najszczęśliwszym dla dzieci.

Placówka wyposażona jest w sprzęty i zabawki stwarzające Przedszkolakom warunki do wszechstronnego rozwoju zgodnego z ich indywidualnymi możliwościami. Atmosferę rodzinnego ciepła i bezpieczeństwa tworzą wykwalifikowani nauczyciele, których serca i umysły otwarte są na potrzeby każdego Dziecka z osobna przy jednoczesnym uwzględnieniu zasad współżycia w grupie.

Spełniamy marzenia Dzieci i wymagania Rodziców, z którymi współpraca jest niezbędna do harmonijnego rozwoju Małego Człowieka. Korzystamy z różnorodnych form kształtowania i stymulowania rozwoju Dziecka tak, aby było ono właściwie przygotowane do następnego etapu edukacyjnego. Nasze dzieci to przyszli naukowcy, artyści czy inżynierowie, dlatego u progu rozpoczęcia edukacji szkolnej, dołożymy wszelkich starań by im w tym dopomóc. Zadbamy o ich zdrowe nawyki i nauczymy asertywności.

Domowe Przedszkole zarejestrowane jest do ewidencji przedszkoli niepublicznych po spełnieniu wielu rygorystycznych kryteriów i określonych prawem warunków.